گروه صنعتی تجاری استیل بکسل از سال 1383 با هدف مشارکت در آبادانی و پیشرفت صنعت کشور آغاز به کار نموده است و آماده ارائه خدمات در ابعاد گسترده تر به مشتریان خود می باشد.
بازرگانی استیل بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل آسانسوری، حفاری، جرثقیلی، تاورکرین و…انواع زنجیر جوشی،خشکه، وینچ برقی، ماشینی و دستی، تیفور، پولیفت ، جرثقیل برقی و دستی،مگنت ، تسمه حمل بار، انواع اتصالات شامل قلاب، شگل، کلیپس ، حلقه، ورق گیر، بشکه گیر، مهارکش، هرزگرد بست بکسل، سربکسل، رابط زنجیر و... وابزار آلات صنعتی و معدنی و ساختمانی می باشد.

بازرگانی استیل بکسل با بیش از پانزده سال تجربه دارای سابقه ارائه خدمات و همکاری با شرکتهای مرتبط با بنادر و کشتیرانی، پتروشیمی، معادن و سنگبریها، صنایع نفت و گاز، خودروسازی، حفاری، عمران و راه سازی، آسانسور و لیفتینگ می باشد. مجموعه بازرگانی استیل بکسل با دارا بودن کادری مجرب و سطح علمی مناسب در جهت ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و نوع کاربری محصولات، خریدی دلنشین و بدون واسطه را به مشتریان خود در سراسر ایران هدیه می دهد.

فعالیت های استیل بکسل:

واردات انواع سیم بکسل، زنجیر، وینچ و جرثقیل های برقی، دستی و بادی ، تیفور و پولیفت، ورق گیر، هرز گرد، انواع اتصالات شگل، قلاب، تسمه، بست بکسل و زنجیر… انواع قلاب قرقره، پیچ و مهره و ابزار آلات صنعتی و معدنی و ساختمانی

عرضه انواع اسلینگ های بکسلی و زنجیری در تناژ و متراژ متغیر

عرضه انواع سیم بکسل های رشته ای به صورت گیس بافت و پرس در تناژ و متراژ متغیر

طراحی، مشاوره، ساخت و اجرای انواع جرثقیل های سقفی، بازویی و دروازه ای 1 الی 20 تن

انجام کلیه امور تست کشش و تعیین نیروی گسیختگی سیم بکسل و زنجیر طبق استاندارد تعریف شده

عرضه کننده خدمات نصب و راه اندازی انواع جرثقیل سقفی دروازه ای در کوتاهترین زمان می باشد

خرید فروش تعمیرات و تأمین قطعات انواع جرثقیل ، پولیفت وتیفور

کلیه اجناس موجود در بازرگانی استیل بکسل از معتبرترین کارخانه جات و برندهای معروف دنیا بوده و عمدتاً دارای گواهی کیفیت می باشند.